fbq('track', 'AddToCart', { content_ids: ['123'], // 'REQUIRED': array of product IDs content_type: 'product', // RECOMMENDED: Either product or product_group based on the content_ids or contents being passed. })
Whatsapp  +371 22888440

Phone  +371 22888440

Email   livolo@livolobaltic.lv

Livolo produkti ir pieejami plašā klāstā, lai atbilstu jebkura interjera dizainam

Piedāvājam mājai, birojam vai jebkurai citai telpai - slēdžus, rozetes, termostatus, kustību sensori, RJ45,HDMI, USB-C u.c. kā arī Gudro māju.

Elektrības rozete ar enerģijas monitoringu vadāma attālināti.

1. Pieejamas četras krāsas: melna, balta, zelta, sudraba.

2. Wi-Fi kontaktligzda ir ugunsdroša un ūdensizturīga. Aizsardzība pret elektriskās strāvas triecienu.

3. Izgatavots no augstākās kvalitātes rūdīta stikla un plastmasas materiāla,  izcila izturība pret skrāpējumiem.

4. Vairāku līmeņu kvalitātes pārbaudes ražošanas laikā, lai nodrošinātu, ka kontaktligzda darbojas izcili.

5. Elegants izskats, lieliski piemērots  mūsdienu dizainiem. To var izmantot viesistabā, guļamistabā, koridorā, virtuvē, vannas istabā, birojā un citur.


Livolo ''Gudrā māja''

LIVOLO viedais apgaismojums izcilam telpas dizainam

LIVOLO prioritāte ir uzlabot ikdienas dzīves kvalitāti un nodrošināt zemāku enerģijas patēriņu. Īpašu uzmanību LIVOLO velta sienas slēdžu, apgaismojuma kontroles tehnoloģiju un viedo mājokļa iekārtu sistēmu ieviešanai, lai zinātnes, tehnoloģijas un mākslas apvienojums ļautu klientiem izbaudīt ērtības un skaistumu. LIVOLO produkcijas oficiālais izplatītājs Latvijā un Igaunijā LivoloBaltic piedāvā galvenās informācijas apkopojumu par skārienjutīgo slēdžu priekšrocībām mūsdienīga mājokļa iekārtojumā.

LIVOLO C sērijas skārienjutīgais slēdzis ir projektēts ar burvīgu rūdītā stikla paneli, kas jebkurai mājai vai ofisam piešķir elegantu un modernu izskatu. Tā greznais dizains ir pieejams melnā, baltā un sudraba krāsā. Slēdžus var izvēlēties ar pārslēdzi (ieslēdz vienā telpas galā un izslēdz otrā), dimmera funkciju, tālvadības funkciju un WIFI savienojumu ar telpas automatizācijas sistēmu, lai būtu iespējams pilnībā pārvaldīt un kontrolēt savu māju vai ofisu ar viedtālruņa palīdzību, lai arī kur jūs atrastos. Ir iespējami šāda pat dizaina skārienjutīgie slēdži zvana pogai un automātisko aizkaru vadībai.

Pieskāriena gaismas slēdžiem iebūvētas viedās mikroshēmas, kuru tehnoloģija ir ļoti līdzīga tai, kas tiek izmantota jaunākās paaudzes viedtālruņos. Ārkārtīgi izturīgais priekšējais panelis ir izgatavots no pret skrāpējumiem izturīga rūdīta stikla, kas nodrošina ilgtspējību daudziem lietošanas gadiem, turklāt uz kristāla stikla pieskāriena paneļa var darboties arī ar slapjām rokām.

Mehāniskie slēdži, kurus ierasts izmantot, reizēm var izraisīt elektriskos lokus (dzirksteles). Pateicoties LIVOLO digitālajām tehnoloģijām, nav jāuztraucas par elektriskā loka draudiem un mājokļa iemītnieku dzīvību. LIVOLO slēdžiem atbilst tāda pati elektroinstalācija kā tradicionālajiem slēdžiem, nav nepieciešami papildus vadi vai baterijas. Uzstādīšana nav sarežģīta, un katram slēdzim komplektā iekļauta instrukcija. Jūs varat vienkārši aizvietot vecos slēdžus ar jaunajiem.

Ārkārtīgi izturīgais priekšējais panelis ir izgatavots no pret skrāpējumiem izturīga rūdīta stikla, kas nodrošina ilgtspējību daudziem lietošanas gadiem un vieglu tīrīšanu, turklāt uz kristāla stikla pieskāriena paneļa var darboties arī ar slapjām rokām.

LIVOLO produkcijas oficiālais izplatītājs Latvijā un Igaunijā LivoloBaltic aicina gan profesionālus elektriķus, gan māju vai ofisu īpašumu turētājus uzzināt vairāk informācijas par LIVOLO un LED apgaismojumu Tel: 22888440 | E-mail: [email protected]


LED Lampas, spuldzes, paneļi.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.

fbq('track', 'ViewContent', { content_ids: ['123'], // 'REQUIRED': array of product IDs content_type: 'product', // RECOMMENDED: Either product or product_group based on the content_ids or contents being passed. });