fbq('track', 'AddToCart', { content_ids: ['123'], // 'REQUIRED': array of product IDs content_type: 'product', // RECOMMENDED: Either product or product_group based on the content_ids or contents being passed. })
Aleksandrs        Liels paldies par šādām rūpēm un iedziļināšanos klienta problēmā. Šis ir labākais serviss, ko esmu redzējis :)
Oskars              Veikals ir bumba! Pārdevējs darīja visu, lai pasūtījumu saņemtu laikā! Pakalpojums ir visaugstākajā līmenī. Ērti, ātri un kvalitatīvi! Noteikti iesaku šo veikalu, par preces kvalitāti nevaru sūdzēties. Viss ir kārtībā. Liels paldies!!

Linda                 Mēs pirkām produktus pirms diviem gadiem. Kvalitāte jau tad bija ārkārtīgi augsta.  Tagad kvalitāte ir  vēl labāka. Slēdži izskatās labāk nekā iepriekš. Dārgi, bet tādas naudas vērts, es ļoti priecājos, ka  izvēlējos šo ražotāju tieši tā uzticamības dēļ.

Armands   

Man viss patika, kustību sensori strādā perfekti. Tumsā viņi uzreiz redz kustību un ieslēdz gaismu. Kvalitatīvs serviss. Paldies.

Saņemtās atsauksmes un ieteikumi


Iegādājos trīs slēdžus. vienu ar kustības sensoru, pārējos divus impulsa. Pa telefonu man paskaidroja, ar ko atšķiras parastais taustiņu no impulsa slēdža. Tikai pārrunājot ar celtniekiem visas impulsu slēdžu uzstādīšanas nianses, sapratu, ka taustiņu man ir īpaši piemērots. Veikala vadītājs bez problēmām nomainīja preci uz vēlamo. Atbalsts un darbs ar klientiem augstā līmenī, jauki. Produkta kvalitāte ir ļoti pieklājīga! Pelēks izskatās kosmiski. Esmu ar visu apmierināts, iesaku!

Saskāros ar viena no apkures sensoru pareizas darbības problēmu pēc noteikta lietošanas laika, sazinoties ar uzņēmuma vadītājiem, tika saņemta iespēja pārbaudīt sensoru, tā kā tas nepalīdzēja, ļoti ātri bez jautājumiem saņēmu sūtījumu ar jaunu sensoru. Es vēlos pateikties cilvēkiem, kuri bija iesaistīti manas problēmas risināšanā, par viņu operatīvumu un profesionālo attieksmi.

Es biju patiešām pārsteigts par Livolo slēdžu izskatu un kvalitāti. Tie ir viegli uzstādāmi un lietojami, un esmu ļoti apmierināts ar to darbību.

Livolo slēdži manā mājā izskatās lieliski. Tie piešķir modernu un stilīgu izskatu manai telpai, un esmu ļoti apmierināts ar to darbību un kvalitāti

Es esmu lietojis Livolo slēdžus jau vairākus gadus, un tie ir bijuši lieliski. Tie ir uzticami un droši, un man ļoti patīk to modernais dizains

  • Livolo slēdži ir vieni no labākajiem slēdžiem, ko esmu lietojis. Tie ir uzticami, viegli uzstādāmi un lietojami, un to modernais dizains ir lielisks. Es tos noteikti iesaku citiem


Pievienot Atsauksmi vai ieteikumu

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.

fbq('track', 'ViewContent', { content_ids: ['123'], // 'REQUIRED': array of product IDs content_type: 'product', // RECOMMENDED: Either product or product_group based on the content_ids or contents being passed. });